SAMANCI GROUP 1934 yılında beri tekstil alanında faaliyet gösteren BÜKE markasını 2003 yılında satın alarak bünyesine katmıştır. Firmamız yıllık 500 bin adet triko 500 bin adet t-shirt, sweat-shirt BÜKE markası ile üretmekte olup ürünlerini Osmanbey ve Laleli’deki mağazaları aracılığıyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

 

Yüksek kalite işçiliği ve ürünleri ile hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışacak konuma gelmiştir. Günümüzde BÜKE ürünlerini kendi markası ile hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş pazarlama ağıyla müşterilerine sunmaktadır. İhracat yaptığı ülkeler arasında Rusya, Polonya, Kazakistan, Azerbaycan, Belçika, Almanya, Fransa, İtalya, Marokko, Kazakistan Fransa, Mısır, Libya, Iran, Suriye ve Amerika Birleşik devletleri başta gelen ülkelerdendir.

 

BÜKE trikonun amacı dünya pazarında emin adımlarla geniş olan müşteri portföyüne başka ağlar eklemek ve günümüzün erkek giyim modasında ses getirecek yenilikler ortaya koymaktır. Bu anlamda yatırımlar yapıyor ve gücümüzü arttırmak için uzun vadeli çalışmalar yürütüyoruz. Hedefimiz kalitemizden, çizgimizden ve yüksek üretim çabamızdan ödün vermeden evrensel bir düşünce, üretim ve sunumla markamızı daha ileriye taşımaktır.